چرا برای ما مهم است؟

ما به دیگران محبت می‌کنیم چون اول خدا به ما محبت کرد‌.

همه ما در جایی از مسیر زندگی، با مشکلاتی روبرو شده ایم و در میان مشکلات مان گم شدیم تا این که مسیح قدم پیش گذاشت تا به ما نزدیک شود و درد های ما را بشنود و لمس کند و راه نجاتی را برایمان فراهم کند. راهی که ارتباط ما و خداوند یک رابطه ی زنده، عاشقانه و دو طرفه است. ما از طریق گوش دادن به افراد در مسیر زندگی شان قرار می گیریم ما آموخته ایم: که عشق و همراهی کلید نجات است.

همه ما در زندگی با مشکلاتی روبرو هستیم ، اما همواره امیدی هست. یک امید زنده و نجات بخش!

ما در "با توام" می خواهیم به شما کمک کنیم که شما نیز آن امید را کشف نمایید. درست همان وقت که همه ما به دنبال راه حل برای مشکلات مان هستیم، بتوانیم هدف زندگی، کیستی یا هویت شما و یا عشق را دریابیم.

خدا نیز در پی این است که ما را "پسر عزیزم" یا "دختر محبوبم" صدا کند. او می خواهد ما او را در یک رابطه فردی بدون هیچ مانعی بشناسیم. تا هدف و معنای نهایی زندگی را دریابیم. ما انسان ها با انتخاب روش های خودخواهانه در زندگی مان به خدا پشت کردیم و این گونه مرگ و درد و شر و تنهایی به جهان راه یافت.

ما ممکن است نخواهیم این حقیقت را بپذیریم ، اما هر روز این کار را انجام می دهیم, ما خودمان را اول قرار می دهیم و خدا را نادیده می گیریم و با این انتخاب عصیان گرایانه ، رابطه ی ما با خدا قطع می شود.

اراده ی خداوند برای هر یک از ما یک زندگی کامل، واقعی و در صلح و سلامتی است.

اراده ی خداوند برای هر یک از ما یک زندگی کامل، واقعی و در صلح و سلامتی است. به هر كس كه مایل است به او و آن چه او برای ما انجام داده است ،اعتماد كند. واین هدیه اوست برای همه ی انسان ها است، یک یک کسانی که به او اعتماد کند. اما هنوز هم بهای آن غرور ماست. ما هنگامی نجات می یابیم وقتی که از تلاش شخصی برای نجات خود دست برداریم و در عوض به خداوند اعتماد می کنیم که همه چیز را به او بسپاریم: همه شادی ها ، همه سختی ها ، همه اشتباهی که تاکنون کرده ایم و آینده خواهیم کرد. شما می توانید هدف واقعی و زندگی در سلامتی را از طریق یک رابطه شخصی با خداوند را کشف کنید، از امروز شروع کنید. تنها باید بخواهید! اگر مطمئن نیستید که چگونه دعا کنید، در اینجا یک دعای پیشنهادی عرضه می شود:

" خداوندا، من تمام طول زندگی ام به راه های خودم رفته ام. امروز می خواهم رویم را به تو برگردانم و به تو و تنها به تو ای خداوند اعتماد کنم. من ایمان دارم که تو ای خداوند، مرا از درد و رنج هایم آزاد می کنی. خداوندا گناهان مرا ببخش و هدیه ی تولد تازه و زندگی پاک را به من عطا کن، خداوندا اجازه بده برای تو زندگی کنم و حیات جاوید و زندگی در راستی و سلامتی تو لذت ببرم. آمین! "

یا اگر می خواهید با کسی صحبت کنید، به ما اطلاع دهید. ما مشتاقیم که کنارتان باشیم و برای شما دعا کنیم و شما را تشویق نماییم. پس از پر کردن نام (یا نام مستعار) و ایمیل تان در فرم زیر، یک همراه در اسرع وقت با شما تماس خواهد گرفت. کلیه مکالمات ما با شما محرمانه و غیر قابل دسترسی دیگران خواهد بود.

فُرم زیر را پُر کنید و یا از طریق شماره ی اختصاصی واتساپ یا لینک تلگرام پیام بگذارید و منتظر تماس ما باشید.

شماره ی اختصاصی واتساپ با توام
0914 285 251 1+

لینک به تلگرام
http://t.me/ba2am_bot

من هنوز سوالی دارم