مااینجا هستیم تا در کنار شما باشیم . چون ما هم با همین مسئله‌ مواجه بوده ایم.

چرا برای ما مهم است

ما به دیگران محبت می‌کنیم چون اول خدا به ما محبت کرد‌.

در جایی از مسیر زندگی، همه ما با مشکلاتی روبرو شده ایم و در میان مشکلات مان گم شدیم تا این که کسی قدم پیش گذاشت و به صدای ما گوش داد و راه نجات را فرا روی ما قرار داد. زندگی, عشق و محبت بخشیدن

مااز طریق گوش دادن به افراد در مسیر زندگی شان قرار می گیریم ما آموخته ایم: که عشق و همراهی کلید نجات ماست.

همه ما در زندگی با مشکلاتی روبرو هستیم ، اما همواره امیدی هست. یک امید زنده که عشق و حیات ابدی است و یگانه نجات بخش ماست.

و ما می خواهیم کمک کنیم که شما نیز آن را کشف نمایید. درست همان وقت که همه ما به دنبال چیزهای بیشتری هستیم، برای این که هدف ، هویت و یا عشق را دریابیم. خدا نیز در پی این است که ما را "پسر گرانقدر" یا "دختر محبوبم" صدا کند. او می خواهد ما او را در یک رابطه فردی بدون هیچ مانعی بشناسیم. تا زندگی تا زندگی روزانه ما با سرور، هدف و معنی لبریز گردد.

اما ما خشنود نبودیم. غرور به زندگی ما راه ایافت و ما به خدا پشت کردیم. ما با انتخاب روش های خود برای زندگی به خدا گناه کردیم. اینگونه مرگ و درد و شر و تنهایی به جهان راه یافت.

ما ممکن است دوست نداشته باشیم این حقیقت را بپذیریم ، اما هر روز این کار را انجام می دهیم: ما خودمان را اول قرار می دهیم ، خودخواهی را به جای از خودگذشتگی که برای بیان آن خلق شده ایم ، انتخاب می کنیم. با یک انتخاب عصیان گرایانه ، رابطه ما با خدا قطع شد.

خداوند یک زندگی كامل، واقعی و در سلامتی را به هر كس كه مایل است به او و آن چه او برای ما انجام داده است ،اعتماد كند. این یک هدیه رایگان است ، اما هنوز هم بهای آن غرور ماست. ما هنگامی نجات می یابیم وقتی که از تلاش شخصی برای نجات خود دست بر می داریم و درعوض به اندازه ایی به خداوند اعتماد می کنیم که همه چیز را به او بسپاریم: همه شادی ها ، همه سختی ها ، همه اشتباهی که تاکنون کرده ایم و آینده خواهیم کرد.

شما می توانید هدف واقعی و زندگی در سلامتی را از طریق یک رابطه شخصی با خداوند را کشف کنید ، از امروز شروع کنید. تنها باید درخواست کنید! اگر مطمئن نیستید که چگونه دعا کنید ، در اینجا یک دعای پیشنهادی عرضه می شود:

“ خداوندا ، من تمام طول زندگی ام به راه های خودم رفته ام. من ایمان دارم که تو ای خداوند، مرا از رنج ها و خودخواهی هایم آزاد می کنی. خداوندا گناهان مرا ببخش و هدیه ی تولد تازه و زندگی پاک را به من عطا کن، خداوندا اجازه بده برای تو زندگی کنم و حیات جاوید و زندگی در راستی لذت ببرم. آمین!

یا اگر می خواهید با کسی صحبت کنید، به ما اطلاع دهید. ما یک تیم از مربیان آموزش دیده داریم و علاقمندیم با شما مرتبط باشیم و برای شما دعا کنیم و شما را تشویق نماییم. پس از پر کردن نام (یا نام مستعار) و ایمیل تان در فرم زیر، یک مربی در اسرع وقت با شما تماس خواهد گرفت. کلیه مکالمات ما با شما رایگان و محرمانه است.

من هنوز سوالی دارم