شرایط استفاده از خدمات

لازم و ضروری است که کلیه کاربران از دستورالعمل های اعلام شده پیروی نمایند. در غیر این صورت با قطع دسترسی به سرویس یا عدم دسترسی به برخی از ویژگی های سایت مواجه خواهید شد.

ما در تلاش هستیم تا یک محیط چت ایمن و حساس را فراهم کنیم. با این حال ، شما در معرض خطراتی هم هستید. در حالی که ما متعهد به حفظ احترام و رفتار خوب هستیم ، تعاملات ما برای بزرگسالان طراحی شده اند. ما نمی توانیم مسئول ایمنی کودکان و جوانان باشیم. از بچه های زیر ۱۳ سال خواسته می شود که محیط را ترک کند.

مالکیت

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خدمت " با تو ام" است

هرگونه سوال یا نگرانی تان درباره این شبکه را از طریق آدرس ایمیل زیر با مدیر شبکه در میان بگذارید. [email protected]

اگر از سوءاستفاده از این شبکه توسط هر شخص آگاهی یافتید ، لطفاً با با مدیر شبکه تماس بگیرید.

دسترسی و استفاده##

همه ی منابع موجود در این وبسایت دارای حقوق محفوظ بوده و قانون کپی رایت در مورد آنها رعایت می شود و قابل برداشت برای موارد شخصی و غیر تجارتی است. این بدان معناست که شما می توانید این مطالب را از این شبکه برای مصارف شخصی خود استفاده کنید و باید تمام حق چاپ و سایر یادداشت های مربوط به آن را به آن الصاق کنید.

هرگونه انتشار ، توزیع (از جمله از طریق ایمیل ، فاکس یا سایر وسایل الکترونیکی) ، اصلاح ، کپی یا انتقال مواد از این شبکه به الزاما ممنوع است مگر اینکه رضایت کتبی خدمت ما را بدست آورده باشید یا مگر اینکه صریحاً مجوز استفاده این شبکه را داشته باشید. مطالب پوشش داده شده توسط این ممنوعیت استفاده ، بدون محدودیت ، شامل متن ، گرافیک ، آرم ، عکس ، مواد صوتی یا ویدیویی یا عکس هایی از مواد شنیداری و تصویری موجود در این شبکه است. استفاده از مواد این شبکه در هر شبکه وب دیگر یا محیط رایانه ای شبکه ای به همین ترتیب ممنوع است. درخواست مجوز برای انتشار و توزیع به صورت دیجیتالی مواد آنلاین موجود در این شبکه را می توان با تماس با خدمت ما به صورت کتبی به آدرس [email protected] ارسال گردد.

تولید آثار با استفاده از منابع برگرفته از مطالب موجود در این شبکه، فونت ها ، نمادها ، کاغذ دیواری ها و منابع بدون مجوز. این ممنوعیت بدون توجه به این که مواد مشتق شده به فروش رسیده باشد یا خیر ، استفاده از آن متوقف خواهد شد و از استفاده از آن ممانعت به عمل خواهد آمد.

تابلوهای گفتگو ، انجمن ها ، اتاق های گفتگو و وبلاگ ها

ارسال ، انتقال یا ارسال پیام به صفحه های بحث ، انجمن ها ، مربیگری ، اتاق های گفتگو ، وبلاگ ها یا سایر بخش های عمومی یا گروه های مرتبط با این شبکه استقبال می شود. با این حال ، خدمت ما حق تعدیل همه پیام ها را دارد.

پیام های ارسال شده به انجمن ها الزاماً قبل از ارسال توسط خدمت ما مورد بررسی قرار نمی گیرند و لزوماً بیانگر عقاید یا سیاست های خدمت ما نیستند. خدمت ما هیچ گونه ضمانتی ، به طریق بیانی یا ضمنی در رابطه با محتوای پیام های موجود در انجمن ها و یا صحت و اعتبار هرگونه پیام و سایر مطالب موجود در انجمن ها ندارد. با این وجود ، خدمت ما این حق را برای خود محفوظ می دارد که شما را از ارسال مطالب به انجمن ها و ویرایش ، محدود کردن یا حذف پیام هایی به هر دلیلی در هر زمان داشته باشد

خدمت " با تو ام" هیچ مسئولیتی را برای نظارت فعال بر انجمن های آنلاین برای پیام های نامناسب را به عهده نمی گیرد. اگر در هر زمان خدمت ما به صلاحدید خود نظارت بر انجمن ها را انتخاب می کند ، با این وجود پروژه زندگی هیچ مسئولیتی در قبال محتوای پیام ها ، مسئولیت اصلاح یا حذف پیام های نامناسب و مسئولیت رفتار آنها بر عهده نمی گیرد. کاربر برای ارسال هر پیام به انجمن ها ، موظف است که خود را محدود به بحث در مورد موضوع مورد نظر برای انجمن های کند. شما به این ترتیب موافقت می کنید که پروژه زندگی هیچ مسئولیتی را قبول نمی کند اگر تصمیم بگیرد که مانع ارسال پیام های شما شود یا پیام های شما را ویرایش ، محدود یا حذف کند.

به این وسیله شما تعهد می کنید که پیام هایی را به انجمن های آنلاین ارسال نمی کنید:

به این وسیله شما موافقت می کنید که هر پیامی که توسط شما ارسال شود ، به خدمت " با تو ام" متعلقخواهد بود و ممکن است از آن استفاده شود ، کپی شود ، منتشر شود ، تنظیم شود ، ویرایش شود منتقل شود ، توزیع شود .

شما به این ترتیب موافقت می کنید که خدمت " با تو ام" و همکاران آن را به همراه کارمندان ، کارگزاران ، مدیران و سهامداران مربوطه خود از هرگونه مسئولیت و تعهداتی در رابطه با یا ناشی از استفاده شما از منابع مبری هستند.

اگر در هر زمان از انجمن ها ما نارضایتی داشتید و به هیچ ماده ای در انجمن ها اعتراض نکنید ، تنها راه حل شما متوقف کردن استفاده از آنها است.

شبکه های پیوند شده

اگر خدمت " با تو ام" و سایر خدمات وابسته، وزارتخانه ها، پیوندها یا نشانگرهایی را به دیگر شبکه های وب ارائه داده است ، هیچ گونه استنباط و فرضی نباید انجام گیرد و هیچ بازنمایی نباید دلالت بر این داشته باشد که به خدمت " با تو ام" یا سایر خدمات وابسته به آنها مربوط است یا شبکه های وب آنها را کنترل می کند.

خدمت " با تو ام" مسئول محتوای شبکه های وب شخص ثالث که ممکن است به این شبکه وصل شوند ، نیست. این شبکه همچنین ممکن است با دیگر شبکه های وب که توسط شرکت های وابسته یا مرتبط با خدمت " با تو ام" باشد. با این حال ، هنگام بازدید از شبکه های وب دیگر ، باید به "شرایط خدمات" شبکه وب مراجعه کنید و به این توافق اعتماد نکنید.

سلب مسئولیت و ضمانت نامه

در حالی که خدمت " با تو ام" تمام تلاش خود را برای اطمینان از عملکرد بهینه شبکه انجام می دهند. مسئولیت هرگونه استفاده از مطالب این شبکه به عهده ی خود شماست..

کلیه مطالب موجود در این شبکه "همان گونه که تهیه شده" کاملا قانونی است، ولی هیچ ضمانتی در استفاده های یا صریح یا ضمنی آن وجود ندارد. این بدان معناست که بدون هیچ محدودیتی ، خدمت ما ضمانت نمی کنند که استفاده از شبکه برای هر هدف خاص مناسب باشد. و عملکردهای بدون وقفه ما این است که نقص ها اصلاح شوند واین شبکه عاری از ویروس و سایر مؤلفه های مضر، بدون خطا یا قابل اطمینان است

به این ترتیب شما تایید می کنید که خدمت " با تو ام" و همکاران آن به همراه داوطلبان مربوطه ، کارمندان ، نمایندگان ، مدیران و سهامداران مربوطه ، مسئولیت هرگونه تاخیر ، عدم دقت ، خرابی ، خطا ، عدم وجود ، قطع شدن ، حذف ، نقص ، ویروس را ندارند. خرابی خط ارتباطی یا سرقت ، تخریب ، آسیب یا دسترسی غیرمجاز به سیستم یا شبکه رایانه شما به عهده ما نیست.

شما تایید می کنید که خدمت ما مسئولیتی در قبال رفتارهای توهین آمیز ، غیرقانونی یا مشکلاتی که در رابطه با این شبکه پیدا می شود ، از جمله این قبیل رفتارها یا مطالبی است که توسط هر شخص یا شبکه دیگری منتقل شده است.

غرامت

شما موافقت می کنید از خدمت " با تو ام"، همکاران آن به همراه داوطلبان ، کارمندان ، نمایندگان ، مدیران و سهامداران خود دفاع کنید ، جبران خسارت کرده و بی ضرر باشید ، از جمله و کلیه بدهی ها ، مطالبات ، خسارات و هزینه ها (از جمله هزینه های وکالت معقول) و هزینه ها) ناشی از استفاده شما از این شبکه ، نقض یا ادعای نقض این توافق نامه یا نقض یا ادعای نقض حق چاپ ، مارک تجاری ، اختصاصی یا سایر حقوق شخص ثالث است

نکات مربوط به حق چاپ

مگر در مواردی که مشخص شده باشد ، کلیه مطالب موجود در این شبکه و گردآوری مطالب از این قبیل ، کپی رایت © ۲۰۱۶ خدمت " با تو ام" است. بسیاری از مقالات موجود در این سایت توسط نویسندگان تهیه شده و با اجازه استفاده می شوند. اگر می خواهید مجوز چاپ مجدد را بپرسید یا سؤالی در مورد حق چاپ یا نقض احتمالی سؤال دارید ، لطفاً با ایمیل زیر تماس بگیرید. [email protected]

اعلامیه های تجاری

و شبکه های وابسته به آن علامت تجاری خدمت " با تو ام"است. این علامت تجاری ثبت شده
است.

دیگر

این توافقنامه به طور قانونی قابل اجراست. اگر هر یک از مفاد این توافق نامه غیر قانونی ، باطل یا غیر قابل اجرا باشد ، آن ماده از این توافق جدا شده تلقی می شود و بر اعتبار و قابلیت اجرای هر ماده باقیمانده تاثیر نمی گذارد

شما ، کاربر ، در گپ

تمام موارد مربوط به ویسایت های ما عمومی هستند. برخی از قسمت ها نیاز به ثبت نام دارند. همه مناطق توسط تیمی از سرپرستان تحت نظارت قرار می گیرند.

 ** لطفاً توجه داشته باشید که همه مکالمات گپ ممکن است توسط یک عضو تیم یا متن انجام شود. یک مشاهده گر ممکن است وجود داشته باشد حتی اگر سرپرستی را در لیست کاربر مشاهده نکنید.**

۱-سایت خدمت " با تو ام" به هیچ عنوان غیرقانونی ، هرگونه ارسال احمقانه ، مبتذل ، ناپسند یا جنسی صریح ، مژده های نژادی کلمات نفرت انگیز یا تغییر در کلماتی که گفته می شود ، مورد استفاده قرار نمی گیرد. ۲- نام های نامناسب ممنوع خواهد بود. ممکن است از برخی کاربران خواسته شود نام مستعار را به صلاحدید مدیران تعاملی تغییر دهند. (نام هایی با اسناد جنسی مجاز نیست.) ۳- اختلال مداوم گفت و گو متمرکز یا اقدام به شیوه ای که بر اعضای دیگر تأثیر منفی بگذارد ، مجاز نخواهد بود. ۴-در حین گفتگوهای موضوعی برنامه ریزی شده ، از ما می خواهیم که همه نظرات و سوالات مربوط به بحث مورد بحث باشند. **۵- ما این حق را داریم که به نقض هر یک از شرایط خدمات فوق پاسخ دهیم ۶-ما حق ویرایش یا حذف هرگونه مواد تعاملی را که مغایر با شرایط خدمات ما است ، محفوظ می دانیم. ۷- نظرات بیان شده لزوماً نظر سایت هاست یا سرپرستان نیست.

مدیران توسط مدیران ما منسوب می شوند تا در زمینه های تعاملی ما بحث و گفتگو را هدایت و تسهیل کنند. آنها بحث های گپ را هدایت می کنند و برخورد با اخلالگران نیز مسئولیت آنهاست. برای محافظت از آنها و محافظت از اتاق ، نام کاربر سرپرست در چت باز نشان داده نمی شود. اگر به نظر می رسد یکی از نام های کاربری آنها را می شناسید ، لطفاً با عدم بحث در مورد این موضوع با سایر کاربران یا آشکار ساختن این اطلاعات در چت باز در هر زمان ، به حریم خصوصی و محافظت از آنها احترام بگذارید.

نمایشگر

مشاهده گاهی اوقات از اتاق گفتگو بازدید می کند و جزئی از تیم اداری ما است. لطفاً تمام درخواست های ارائه شده توسط نمایشگر را رعایت کنید. (ممکن است فرم بازخورد گپ برای رفع هرگونه نگرانی در سایت استفاده شود).

مربیگری

اگرچه امیدواریم از مطالب ارائه شده در این سایت مورداستفاده شما قرار بگیرد و برای شما مشوق باشد.

لطفاً توجه داشته باشید که این یک سرویس مشاوره نیست. با ارسال یک سؤال ، شما موافقت می کنید که هیچ یک از مربیان ، ناشران این وب سایت ، شرکت های وابسته ، کارمندان یا حامیان مالی مسئولیت هر موقعیتی که در نتیجه رخ می دهد یا تحت تأثیر منفی قرار گرفته اند ، یا پاسخ های داده شده یا پاسخ داده نشده باشند.

پاسخ های مربوط به مشاوره از طریق ایمیل نشان دهنده تجربه شخصی و باورهای مربی است. در حالی که همه مربیان نمایش داده می شوند و هرگونه احتیاطی صورت می گیرد ، ناشران این سایت ، وابستگان ، کارمندان یا حامیان مالی نمی توانند مسئولیت هر موقعیتی که در نتیجه رخ می دهد یا تحت تأثیر منفی آن ، بگیرند. .

ممکن است سؤال شما و پاسخ ما به صورت آنلاین ویرایش و ارسال شود. قبل از ارسال سوال ، نام شما و هر جزئیات شناسایی حذف می شود. اگر ترجیح می دهید سؤال شما ارسال نشود ، لطفاً این موضوع را در ایمیل اصلی خود ذکر کنید.

هر تلاشی برای پاسخ به موقع به همه سؤالات انجام خواهد شد. با این حال ما نمی توانیم پاسخ فوری را تضمین کنیم و این حق را برای خود محفوظ می داریم که بدون پاسخ ، هرگونه سوالی را که به نظر ما مناسب نیست ، دور بینیم.

تبلیغات و ترویج

لطفاً از تبلیغات یا تبلیغات وب سایت های شخصی ، مشاغل یا درخواست پول برای هر منظور خودداری کنید. کاربرانی که در تبلیغات / تبلیغ / درخواست پول ادامه می دهند ممنوع خواهند بود.

ارسال پیوندها در گپ یا اتاق های بحث

ما به کاربران این امکان را می دهیم که در پاسخ به سوالات در مناطق تعاملی ما با شرایط زیر لینک های مفید ارسال کنند:

۱- پیوندها باید با هدف سایت سازگار باشند ۲- پیوندها ممکن است تبلیغات نباشند یا تبلیغات در نظر گرفته شوند. پیوند به سایت های شخصی یا مشاغل مجاز نیست.

۳- ارسال مکرر ارسال لینک یا ارسال لینک هایی که برای گفتگو مختل کننده باشد مناسب نیست و مورد نظر اسپم محسوب خواهد شد. این ممکن است منجر به ممنوعیت شود. ۴- هنگامی که یک سرپرست درخواست می کند که لینک ها ارسال نشوند ، لطفاً آن درخواست را ارج می نهیم. ۵- ثبت نام هیئت مدیره بحث ممکن است شامل پیوندهای وب سایت نباشد. این گونه ثبت ها حذف می شوند. ۶- پیوندهای شخص ثالث الزاماً توسط میزبان این سایت تایید نشده است. لطفا هنگام بررسی پیوندهایی که توسط دیگران به شما داده شده است از تشخیص استفاده کنید.

رفتار ممنوع

هر یک از فعالیت های زیر به عنوان تهمت / شایعات / اختلاف نظر تلقی می شود و ممکن است منجر به ممنوعیت شود.

ارسال ایمیل و یا بحث در مورد تصمیمات مدیران با سایر کاربران به روش منفی و مبارزه ای - ۱ ۲- بحث در مورد سایر کاربران به هر روشی منفی یا ناآگاهانه (یعنی شایعات). ۳- به اشتراک گذاشتن اخبار در مورد دیگران بدون اجازه صریح آنها ، اعم از این که اخبار مثبت یا منفی باشند. به افراد اجازه دهید داستانهای خود را به اشتراک بگذارند. اگر کاربر دیگری از شما خواسته است برای آنها پیام ارسال کنید ، لطفاً به اتاق اطلاع دهید که به درخواست آنها به اشتراک می گذارید. مطمئن باشید که محتوای پیام مطابق با اهداف اتاق است. ۴- "حمله به" کاربر دیگر به هر طریقی ، خواه تحت نام کاربر معمولی شما باشد یا با یک نام کاربری دیگر ، کاملاً ممنوع است. ۵ - اگر با کاربر دیگری مشکلی دارید ، سعی کنید آن را بین شما و شخص حل کند. اگر این امکان پذیر نیست ، لطفاً آن را با استفاده از بازخورد گپ به رهبری سایت ببرید. یک موضوع خصوصی را به یک انجمن عمومی مانند چت یا وبلاگ ندهید. ۶- ورود به اتاق چت به عنوان چندین کاربر در همان زمان ممکن است منجر به اخراج فوری شود.

نگرش ها

نگرش زیر کمک می کند تا مناطق تعاملی ما به مکانی امن برای همه بازدیدکنندگان تبدیل شود. نقض در این موارد منجر به توبیخ نامه خواهد شد ، اما ادامه فعالیت در هر یک از این مناطق ممکن است منجر به ممنوعیت شود.

۱-از نظر فرهنگی حساس باشید. از یادگیری دیگران لذت ببرید و لطف کنید. ما بازدید کننده هایی از سراسر جهان ، از دیدگاه ها و فرهنگ های مختلف داریم. لطفاً به هر یک از آنها لطف کنید. ۲- هدف از مناطق تعاملی ما بحث نیست. ۳- با پیام های مکرر یا طولانی هر منطقه تعاملی را سیل نکنید و از مشارکت دیگران در مکالمه جلوگیری کنید. ۴- در زمان و استفاده از طنز مراقب باشید ** ۵- لیست های ایمیل را ایجاد نکنید یا کاربران را در لیست های ایمیل بدون اجازه صریح آنها قرار ندهید. آدرس های ایمیل اطلاعات خصوصی در نظر گرفته می شوند. اشتراک خبرنامه رسمی سایت از طریق لینک اشتراک در بالای صفحه در دسترس است. ۶- ثبت نام در اختیار شما و یا امکان پذیر است یا می توانید در صورت تمایل بدون اجازه صریح محدودیت ندهید. اطلاعات موجود به اشتراک بگذارید. ۷-ویژگی چت خصوصی برای استفاده تیم اداری محدود است.