تو شایسته عشق هستی

تونیا 15 سال داشت که اولین بار مورد تجاوز جنسی قرار گرفت. او به شنا در استخر روباز رفت. یک خانواده دیگر در آنجا بود و او به اندازه کافی احساس امنیت کرد. اما وقتی خانواده به اتاق خود برگشتند ، فقط او و این مرد بودند و او ایده هایی داشت که از ذهنش عبور نکرده است.

پس از شنا در استخر متل ، مرد دنبال اوبه سمت اتاقش راه افتاد و گفت: "فقط می خواهم شما را تا اتاق تان همراهی کنم" وقتی که تمام شد ، او حمام را برای او راه انداخت. او صبح روز بعد خودش را در وان پر از آب سرد یافت

هنگامی که او 21 ساله بود ، دوباره اتفاق افتاد. او فکر کرد که قصد دارد با دوست پسرش و چند دوستش فیلم تماشا کند. او تصور نمی کرد که آن شب "خودش مایه سرگرمی" آنها باشد.

سالها طول کشید تا تونیا با شرم و گناه آنچه که برای او اتفاق افتاده بود کار کند ، حتی بپذیرد که در آنچه اتفاق افتاده مقصر نیست. او باید می آموخت که خود را ببخشد و این با این درک آغاز می شود که او با آنچه برای او رخ داده، تعریف نمی شود. با گذشت زمان تونیا متوجه شد که شایسته عشق است. او دریافت که ارزشش توسط اعمال شرورانه ایی که دیگران نسبت به او انجام داده اند ، لکه دار شده است.

اعتبار عکس Ramin Ka

شما در مواجه با این مشکل تنها نیستید، راهنمایان آنلاین « با توام» اینجا هستند تا همراه شما باشند و به شما کمک کنند. گفتگوهای بین ما در محیطی کاملا امن و محرمانه خواهد بود.

فُرم زیر را پُر کنید و یا از طریق شماره ی اختصاصی واتساپ یا لینک تلگرام پیام بگذارید و منتظر تماس ما باشید.

شماره ی اختصاصی واتساپ با توام
0914 285 251 1+

لینک به تلگرام
http://t.me/ba2am_bot

این مسئله‌ می تواند خیلی سخت و مشکل شود . اگر می خواهید به خود یا دیگران آسیب بزنید, لطفا این را بخوانید!

لطفا برای این که با ایمیل با شما در تماس باشیم فرم زیر را پر کنید؟

جنسیت شما:
رده سنی:

ما از جنسیت و سن سوال می کنیم تا مربی مناسبی را به شما اختصاص دهیم. شرایط استفاده از خدمات & سیاست حفظ حریم خصوصی.