چرا من؟


در دو هفتۀ گذشته این تصور چندین بار به ذهنم خطور کرده است. هفتۀ پیش، برای شرکت در یک همایش مهم رهبران سراسر جهان، از تورنتو به لس آنجلس سفر کردم. از اینکه چنین فرصتی برایم ایجاد شده بود؛ خوشحال وهیجان زده بودم. امّا چند ساعت قبل از پرواز، اخبار عجیبی دریافت کردم که من را عصبی و مردد کرد

پس از تأیید هماهنگ کنندۀ جلسه، تصمیم گرفتم به برنامه‌ام ادامه بدهم و سوار هواپیما شوم. وقتی برای پرواز آماده می‌شدیم، فهمیدم که به علت تست مثبت کرونای یکی از بازیکنان «ان. بی. ای»، بازی‌ها به لغو شده است و رئیس جمهور ترامپ نیز برای سفر کردن از اروپا به آمریکا محدودیت‌هایی وضع کرده است.

تام هنکس و ریتا ویلسون اعلام کردند که به ویروس کرونا آلوده شده‌اند. درست زمانی با این واقعیّت‌ها مواجه شدم که در کپسولی غول‌پیکر بر فراز آسمان و پر از افراد بالقوه بیمار، در حال پرواز بودم. به خودم گفتم: ”چرا من؟

به محض بازگشت به کانادا، به ما اطلاع دادند که کلیه مسافرانی که از آمریکا به کانادا می‌آیند، باید 14 روز در قرنطینه باشند. من در هواپیما، در فرودگاه‌ها و در هتل خود بسیار مراقب بوده‌ام ، امّا به دلیل افزایش خطر مجبور شدم دو هفته در خانه بمانم. ”چرا من“

؟“

وقتی خبر انتشار ویروس کرونا و تعطیلی‌های ناشی از آن پخش شد، من و همسرم فهمیدیم که همایشی که قرار بود در ماه ژوئیه در فیجی برگزار شود و در آن همایش ما سخنران بودیم، لغو شده است. این سفر یک تعطیلات طولانی به فیجی بود و اوّلین سفر ما به هاوایی بود که آن هم احتمالاً لغو شده بود. ”چرا من؟“ با گذشت زمان، احساس ترس و نگرانی کردم. از خودم پرسیدم که آیا من واقعاً به ویروس کرونا مبتلا شده‌ام و خودم از آن خبر ندارم؟ این بحران تا کی ادامه خواهد داشت؟ چه اتفّاقی برای

نزدیکانم خواهد افتاد؟ در چنین شرایطی، بهترین راه حل برای کند کردن روند شیوع ویروس، قرنطینه است. با این حال، در چنین مواقعی که بیماری همه گیر می‌شود، ممکن است به این نتیجه برسیم که تنها شدن و قرنطینه آخرین گزینه‌ایست که به آن نیاز داریم.

ما انسان‌ها موجوداتی اجتماعی هستیم و برای ارتباط برقرار کردن آفریده شده‌ایم. به همین دلیل، ما مربیان آنلاین را در دسترس همگان قرار داده‌ایم، تا در این شرایط بغرنج، تنهایی و انزوا، در کنار شما باشیم، به شما مشاوره بدهیم تا احساس تنهایی نکنید. پس اگر تمایل دارید، هم اکنون با شما در بارۀ مشکلات پیش رو در کنارتان باشیم و به شما کمک کنیم، فرصت را از دست ندهید و فُرم زیر را پر کنید. به زودی یکی از مربیان و مشاوران خبرۀ ما با شما تماس خواهد گرفت. این خدمات همیشه رایگان و کاملاً محرمانه خواهد بود.

اعتبار عکس احسان قاسمی

شما در مواجه با این مشکل تنها نیستید، راهنمایان آنلاین « با توام» اینجا هستند تا همراه شما باشند و به شما کمک کنند. گفتگوهای بین ما در محیطی کاملا امن و محرمانه خواهد بود.

فُرم زیر را پُر کنید و یا از طریق شماره ی اختصاصی واتساپ یا لینک تلگرام پیام بگذارید و منتظر تماس ما باشید.

شماره ی اختصاصی واتساپ با توام
0914 285 251 1+

لینک به تلگرام
http://t.me/ba2am_bot

این مسئله‌ می تواند خیلی سخت و مشکل شود . اگر می خواهید به خود یا دیگران آسیب بزنید, لطفا این را بخوانید!

لطفا برای این که با ایمیل با شما در تماس باشیم فرم زیر را پر کنید؟

جنسیت شما:
رده سنی:

ما از جنسیت و سن سوال می کنیم تا مربی مناسبی را به شما اختصاص دهیم. شرایط استفاده از خدمات & سیاست حفظ حریم خصوصی.